Doprava zdarma a dárek navíc!

GRIFF Tunel

13 hodnocení
GRIFF hračka ZDARMA
GT FS mica 6020
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Nejoblíbenější škrabadlo značky GRIFF. Zaručuje spokojené soužití s vaší kočkou. Tvar poskytuje kočce navíc prostor pro hru i místo k odpočinku. Šrabadalo je možné použít z obou stran a tím prodloužit jeho životnost. Sobě dopřejte minimální údržbu. Díky kvalitní pětivrstvé lepence, nevyškrábe kočka téměř žádný papír, který byste jinak museli denně uklízet.
Vyberte si ze tří barevných variant.

ZDARMA přibalíme GRIFF kartonovou hračku.

 

ROZMĚRY: š 380 x v 290 x h 320 mm

VÁHA: 2,4 kg

DODÁNÍ: 4–5 dní

POUŽITÉ MATERIÁLY:
Vlnitá lepenka s certifikátem FSC®
Nezávadné škrobové lepidlo
Ekologické barvy

1 780 Kč
Připraveno ke škrábání Připraveno ke škrábání Připraveno ke škrábání Zvolte variantu

GRIFF je škrabadlo pro moderní kočky!

Promyšlený design
Zařídili jste si svůj prostor útulně a originálně s respektem k vašim potřebám a jaksi se do něj nehodí prefabrikované škrabadlo? Vyzkoušejte produkty GRIFF! Čistý design respektuje současné trendy bydlení a snadno se kombinuje. Šrabadlo s vhodným designem váš byt harmonizuje a zároveň obohatí. Nabízí také dostatečný prostor pro hru i odpočinek. Hodí se i do menších interiérů.

Český EKO výrobek
Škrabadla GRIFF jsou vyrobena z vlnité lepenky 
certifikátem FSC®, jež se ručně lepí k sobě v mnoha vrstvách a výsledkem speciálního zpracování je vysoká odolnost a dlouhá životnost výrobku. Vzhledem k použitému materiálu se jedná o 100% recyklovatelný produkt. Karton je jedním z nejhřejivějších materiáů s vysokou pevností. Kočky to vědí a mají "krabice" rády. Přidanou hodnotou je ekologické zpracování. Při technologii se používá nezávadné škrobové lepidlo a ekologické barvy. Za zmínku stojí i minimální odpad, který kočka škrábáním běžně vytvoří. 

Kocour Micimour:
Hlavní a nejdůležitější hězdou GRIFF škrabadel, je náš kocour Micimour. Hlavní jeho náplní je výzkum a kontrola všech škrabadel GRIFF. Učí nás zlepšovat a co nejlépe využívat kvalit našich škrabadel.  Se svými pěti a půl kilogramy je hlavním modelem a můžete jej vidět na našich fotografiích i sociálních sítích. Micimour si luxusní péči zaslouží o to víc, že k nám přišel z útulku (Tlapky Mochov).

Méně obalů, více radosti
Rozhodli jsme se být k přírodě ohleduplní i v tomto případě.Škrabadlo k vám dorazilo v kartonové krabici a volný prostor v ní vyplňujeme papírovými taškami z nákupu, prázdnými roličkami od papíru, obaly od vajíček nebo obalovým či výpňovým materiálem, který byl už jedou pro přepravu použit. Děkujeme Vám, že recyklujete s námi!

Tipy pro maximalní spokojenost:

  • Umístěte škrabadlo raději na koberec než na hladkou podlahu. Bude ještě stabilnější a kočka si lépe přivykne na nový kousek nábytku.
  • GRIFF škrabadlo můžete po čase otočit a tím ještě prodloužíte jeho životnost.
  • V kombinaci s GRIFF kozlíkem lékařským v rozprašovači, slaví GRIFF u koček velký úspěch! Jemně stříkněte na škrabadlo nebo hračku. Lahvička vydrží dlouho!
  • Látkové hračky občas vraťte do původního obalu. Je v něm schováno pár sušených kořenů kozlíku a ty hračku opět osvěží!
GRIFF škrabadla vyvíjíme a vyrábíme ručně, nápaditě a s ohledem na životní prostředí.
 
Konstrukce: EFFE VLČKOVÁ
Je kočkařka a obalářka. Řemeslu se věnuje více než 15 let. Nápad, jak zpříjemnit kočkám i jejich majitelům život, byl přímým důsledkem lásky ke kočkám a klidnému domovu.
 
Design: DORI POSI
Je grafická designérka a fotografka. Zkrášlit unikátní škrabadla pro kočky bylo logickým vyústěním několikaletého přátelství a spolupráce obou autorek.
 foto-kontakty

GRIFF škrabadla:
Pečují o zdravý vývoj drápků
Poskytují pohodlí vaší kočce
Chrání nábytek a interiér
Jsou nenáročná na prostor a úklid
100% recyklovatelný produkt
Speciální zpracování prodlužuje životnost
Vyrobeno v České republice
 
Zpět do obchodu