Doprava zdarma a dárek navíc!

Luxusní péče GRIFF

Kdo by neznal extravagantní kočičí duši? Chlupatá domácí společnice má od přírody svébytnou povahu, která je všem člověčím spolubydlícím důvěrně známá. Kočka se nespokojí jen tak s něčím. Vždyť kolikrát se stalo, že prošla okolo nového pelíšku s opovržlivým pohledem říkajícím: „Tu barvu snad nemyslíš vážně!“, nebo znuděně cvrnkla packou do nové hračky a člověk by přísahal, že zaslechl: „Příště mi laskavě kup něco lepšího“. Moderní kočky jsou jednoduše osobité a originální a přesně takové vyžadují i vybavení. Tuto ideu následují škrabadla GRIFF, která jsou navržena a vyrobena plně v souladu s kočičí náturou. Na designových a současně velmi odolných škrabadlech se stává péče o drápky domácí šelmy luxusní kočičí manikúrou. 

Kočky se svými drápky umí velmi dobře zacházet. Mají prostě „grif“. My ho máme taky a teď ho můžete mít i vy!

ikonyGRIFF

 

Promyšlený design
Zařídili jste si svůj prostor útulně a originálně s respektem k vašim potřebám a jaksi se do něj nehodí prefabrikované škrabadlo? Vyzkoušejte produkty GRIFF! Čistý design respektuje současné trendy bydlení a snadno se kombinuje. Šrabadlo s vhodným designem váš byt harmonizuje a zároveň obohatí. Nabízí také dostatečný prostor pro hru i odpočinek. Hodí se i do menších interiérů.

Český EKO výrobek
Škrabadla GRIFF jsou vyrobena z vlnité lepenky 
certifikátem FSC®, jež se ručně lepí k sobě v mnoha vrstvách a výsledkem speciálního zpracování je vysoká odolnost a dlouhá životnost výrobku. Vzhledem k použitému materiálu se jedná o 100% recyklovatelný produkt. Karton je jedním z nejhřejivějších materiáů s vysokou pevností. Kočky to vědí a mají "krabice" rády. Přidanou hodnotou je ekologické zpracování. Při technologii se používá nezávadné škrobové lepidlo a ekologické barvy. Za zmínku stojí i minimální odpad, který kočka škrábáním běžně vytvoří. 

Kocour Micimour:
Hlavní a nejdůležitější hězdou GRIFF škrabadel, je náš kocour Micimour. Hlavní jeho náplní je výzkum a kontrola všech škrabadel GRIFF. Učí nás zlepšovat a co nejlépe využívat kvalit našich škrabadel.  Se svými pěti a půl kilogramy je hlavním modelem a můžete jej vidět na našich fotografiích i sociálních sítích. Micimour si luxusní péči zaslouží o to víc, že k nám přišel z útulku (Tlapky Mochov).

Méně obalů, více radosti
Rozhodli jsme se být k přírodě ohleduplní i v tomto případě.Škrabadlo k vám dorazilo v kartonové krabici a volný prostor v ní vyplňujeme papírovými taškami z nákupu, prázdnými roličkami od papíru, obaly od vajíček nebo obalovým či výpňovým materiálem, který byl už jedou pro přepravu použit. Děkujeme Vám, že recyklujete s námi!

Tipy pro maximalní spokojenost:

  • Umístěte škrabadlo raději na koberec než na hladkou podlahu. Bude ještě stabilnější a kočka si lépe přivykne na nový kousek nábytku.
  • GRIFF škrabadlo můžete po čase otočit a tím ještě prodloužíte jeho životnost.
  • V kombinaci s GRIFF kozlíkem lékařským v rozprašovači, slaví GRIFF u koček velký úspěch! Jemně stříkněte na škrabadlo nebo hračku. Lahvička vydrží dlouho!
  • Látkové hračky občas vraťte do původního obalu. Je v něm schováno pár sušených kořenů kozlíku a ty hračku opět osvěží!

Krátce o nás:
GRIFF, kartonová škrabadla pro moderní kočky.
Škrabadla GRIFF jsou vyráběná ručně a ohleduplně k životnímu prostředí. Nabízí prostor pro klidný odpočinek i luxusní kočičí manikúru. Vás potěší odolností, stabilitou a minimální náročností na úklid i prostor. Za zmínku stojí design navržený v souladu s principy Feng Shui či vzor Ajna Anahata pro harmonizaci kočičích čaker. Škrabadla jsou 100 % recyklovatelná. Použité lepidlo, papír i barvy jsou ekologické a nezávadné. Najdete u nás i rozprašovač s oblíbenou kočičí bylinkou, kozlíkem lékařským.

Doplňkové produkty
Pro chvíle hry jsou určeny hračky z recyklovaných látek různých vzorů, které jsou provoněny sušeným kozlíkem lékařským. Aromatická bylina působí na kočky stimulačně s euforizujícím efektem. Kozlík je v nabídce rovněž v praktickém balení s rozprašovačem. Není návykový ani škodlivý a kočky si s ním užijí spoustu legrace. 

 facebook GRIFF   instagramGRIFF

Zpět do obchodu