Doprava zdarma a dárek navíc!

GRIFF Round

2 hodnocení

Limitovaná edice značky GRIFF. Zaručuje spokojené soužití s vaší kočkou. 

ZDARMA GRIFF kartonová hračka.

 

ROZMĚRY: š 495 x v 150 x h 300 mm

VÁHA: 3,0 kg

DODÁNÍ: 4–5 dní

POUŽITÉ MATERIÁLY:
Vlnitá lepenka s certifikátem FSC®
Nezávadné škrobové lepidlo
Ekologické barvy

990 Kč
Připraveno ke škrábání

GRIFF je škrabadlo pro moderní kočky!

Promyšlený design
Zařídili jste si svůj prostor útulně a originálně s respektem k vašim potřebám a jaksi se do něj nehodí prefabrikované škrabadlo? Vyzkoušejte produkty GRIFF! Čistý design respektuje současné trendy bydlení a snadno se kombinuje. Šrabadlo s vhodným designem váš byt harmonizuje a zároveň obohatí. Nabízí také dostatečný prostor pro hru i odpočinek. Hodí se i do menších interiérů.

Český EKO výrobek
Škrabadla GRIFF jsou vyrobena z vlnité lepenky 
certifikátem FSC®, jež se ručně lepí k sobě v mnoha vrstvách a výsledkem speciálního zpracování je vysoká odolnost a dlouhá životnost výrobku. Vzhledem k použitému materiálu se jedná o 100% recyklovatelný produkt. Karton je jedním z nejhřejivějších materiáů s vysokou pevností. Kočky to vědí a mají "krabice" rády. Přidanou hodnotou je ekologické zpracování. Při technologii se používá nezávadné škrobové lepidlo a ekologické barvy. Za zmínku stojí i minimální odpad, který kočka škrábáním běžně vytvoří. 

Kocour Micimour:
Hlavní a nejdůležitější hězdou GRIFF škrabadel, je náš kocour Micimour. Hlavní jeho náplní je výzkum a kontrola všech škrabadel GRIFF. Učí nás zlepšovat a co nejlépe využívat kvalit našich škrabadel.  Se svými pěti a půl kilogramy je hlavním modelem a můžete jej vidět na našich fotografiích i sociálních sítích. Micimour si luxusní péči zaslouží o to víc, že k nám přišel z útulku (Tlapky Mochov).

Méně obalů, více radosti
Rozhodli jsme se být k přírodě ohleduplní i v tomto případě.Škrabadlo k vám dorazilo v kartonové krabici a volný prostor v ní vyplňujeme papírovými taškami z nákupu, prázdnými roličkami od papíru, obaly od vajíček nebo obalovým či výpňovým materiálem, který byl už jedou pro přepravu použit. Děkujeme Vám, že recyklujete s námi!

Tipy pro maximalní spokojenost:

  • Umístěte škrabadlo raději na koberec než na hladkou podlahu. Bude ještě stabilnější a kočka si lépe přivykne na nový kousek nábytku.
  • GRIFF škrabadlo můžete po čase otočit a tím ještě prodloužíte jeho životnost.
  • V kombinaci s GRIFF kozlíkem lékařským v rozprašovači, slaví GRIFF u koček velký úspěch! Jemně stříkněte na škrabadlo nebo hračku. Lahvička vydrží dlouho!
  • Látkové hračky občas vraťte do původního obalu. Je v něm schováno pár sušených kořenů kozlíku a ty hračku opět osvěží!
GRIFF škrabadla vyvíjíme a vyrábíme ručně, nápaditě a s ohledem na životní prostředí.
 
Konstrukce: EFFE VLČKOVÁ
Je kočkařka a obalářka. Řemeslu se věnuje více než 15 let. Nápad, jak zpříjemnit kočkám i jejich majitelům život, byl přímým důsledkem lásky ke kočkám a klidnému domovu.
 
Design: DORI POSI
Je grafická designérka a fotografka. Zkrášlit unikátní škrabadla pro kočky bylo logickým vyústěním několikaletého přátelství a spolupráce obou autorek.
 foto-kontakty

GRIFF škrabadla:
Pečují o zdravý vývoj drápků
Poskytují pohodlí vaší kočce
Chrání nábytek a interiér
Jsou nenáročná na prostor a úklid
100% recyklovatelný produkt
Speciální zpracování prodlužuje životnost
Vyrobeno v České republice
 
Zpět do obchodu