Doprava zdarma a dárek navíc!

Design GRIFF

Inspirace Feng Shui: Vesnice Čičmany, Slovensko

Jazyk dekorativní výzdoby v Čičmanech obsahuje sadu tvarů a znaků, které se v různých variacích opakují a přetvářejí, ale v podstatě jich není mnoho. Bílá linie na tmavěhnědé dřevěné stěně působí až grafickým dojmem a ukazuje ryzí energii Čchi, která proudí a směřuje ke dveřím či oknům. Autor zasvěceně a vědomě oživoval energetiku starých dřevěnic.

Zajímavé jsou např. šipkové dekorativní vzory, které navádějí energii do oken nebo do dveří, resp. vlnovkové vzory na spodních hranolech, které pravděpodobně prodlužují jejich životnost. Párové symboly a mandalové formy evokují téma lásky a harmonických vztahů.

Tyto prvky jsou excelentním příkladem harmonizace v duchu feng shui.

Inspirace Ajna Anahata: Kočičí čakry

Podpořte kočičí i svou intuici a učte se od nich schopnosti přijímat i dávat lásku. U koček jsou vnímány minimálně dvě ze sedmi základních čaker. Čakra třetího oka Ajna (Adžna) a čakra srdeční Anahata. Kočky také patří mezi zvířata, která vyhledávají geopatogenní zóny a některé další „těžké“ energie.

Těmto poznatkům jsme se věnovali při přípravě dalšího z GRIFF designů: Ajna Anahata, který můžete vybírat na našem e-shopu. Připravte svým kočkám přijemné prostředí, které vyzařuje harmonii a přátelství.

O nás:
Nápad, jak zpříjemnit kočkám i jejich majitelům život, byl přímým důsledkem lásky ke kočkám, klidnému domovu a dlouholetého přátelství autorek Dory a Evy. Škrabadla GRIFF jsou vyráběná ručně a ohleduplně k životnímu prostředí. Nabízí prostor pro klidný odpočinek i luxusní kočičí manikúru. Potěší odolností, stabilitou a minimální náročností na úklid i prostor. Škrabadla jsou 100 % recyklovatelná. Použité lepidlo, papír i barvy jsou ekologické a nezávadné. Najdete u nás i rozprašovač s oblíbenou kočičí bylinkou, kozlíkem lékařským.

Zpět do obchodu