Doprava zdarma a dárek navíc!

GRIFF Tunel

10 hodnocení
GRIFF hračka ZDARMA
GT FS mica 6020
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

Nejoblíbenější škrabadlo značky GRIFF. Zaručuje spokojené soužití s vaší kočkou. Tvar poskytuje kočce navíc prostor pro hru i místo k odpočinku. Šrabadalo je možné použít z obou stran a tím prodloužit jeho životnost.

ZDARMA přibalíme GRIFF kartonovou hračku.

 

ROZMĚRY: š 380 x v 290 x h 320 mm

VÁHA: 2,4 kg

DODÁNÍ: 4–5 dní

POUŽITÉ MATERIÁLY:
Vlnitá lepenka s certifikátem FSC®
Nezávadné škrobové lepidlo
Ekologické barvy

1 780 Kč
Připraveno ke škrabání Připraveno ke škrabání Připraveno ke škrabání Zvolte variantu

GRIFF škrabadla pro kočky pečují o zdravý vývoj drápků a poskytují vaší kočce pohodlí. Jistě oceníte, jak málo náročná jsou na prostor, přesto důsledně chrání váš nábytek i interiér. Speciální zpracování použitých materiálů a výběr vlnité lepenky zaručuje dlouhou životnost. Bez problémů je můžete používat i dva roky. To podle povahy vaší kočičky.

Vaši miláčci zapomenou na gauče i křesla a vrhnou se na GRIFF škrabadlo!

Český EKO výrobek

Škrabadla GRIFF jsou vyrobena z vlnité lepenky, jež se ručně lepí k sobě v mnoha vrstvách a výsledkem speciálního zpracování je vysoká odolnost a dlouhá životnost výrobku. Vzhledem k použitému materiálu se jedná o 100% recyklovatelný produkt. Přidanou hodnotou je ekologické zpracování. Při technologii se používá nezávadné škrobové lepidlo, ekologické barvy a krycí papír s certifikátem FSC®.

Světový design

Zařídili jste si svůj prostor útulně a originálně s respektem k vašim potřebám a jaksi se do něj nehodí prefabrikované škrabadlo? Vyzkoušejte produkty GRIFF! Čistý design respektuje současné trendy bydlení a snadno se kombinuje. Designové škrabadlo váš byt zharmonizuje a zároveň obohatí. Přitom není náročné na prostor a hodí se i do menších interiérů.

Inspirace Feng Shui: Vesnice Čičmany, Slovensko

Jazyk dekorativní výzdoby v Čičmanech obsahuje sadu tvarů a znaků, které se v různých variacích opakují a přetvářejí, ale v podstatě jich není mnoho. Bílá linie na tmavěhnědé dřevěné stěně působí až grafickým dojmem a ukazuje ryzí energii Čchi, která proudí a směřuje ke dveřím či oknům. Autor zasvěceně a vědomě oživoval energetiku starých dřevěnic.

Zajímavé jsou např. šipkové dekorativní vzory, které navádějí energii do oken nebo do dveří, resp. vlnovkové vzory na spodních hranolech, které pravděpodobně prodlužují jejich životnost. Párové symboly a mandalové formy evokují téma lásky a harmonických mezilidských vztahů.

Tyto prvky jsou excelentním příkladem harmonizace v duchu feng shui.

Inspirace Ajna Anahata: Kočičí čakry

Podpořte kočičí i svou intuici a učte se od nich schopnosti přijímat i dávat lásku. U koček jsou vnímány minimálně dvě ze sedmi základních čaker. Čakra třetího oka Ajna (Adžna) a čakra srdeční Anahata. Kočky také patří mezi zvířata, která vyhledávají geopatogenní zóny a některé další „těžké“ energie.

Těmto poznatkům jsme se věnovali při přípravě dalšího z GRIFF designů: Ajna Anahata, který můžete vybírat na našem e-shopu. Připravte svým kočkám přijemné prostředí, které vyzařuje harmonii a přátelství.

GRIFF škrabadla vyvíjíme a vyrábíme pečlivě, ručně, nápaditě a s láskou.
 
GRIFF škrabadla:
Pečují o zdravý vývoj drápků
Poskytují pohodlí vaší kočce
Chrání nábytek a interiér
Jsou nenáročná na prostor
100% Recyklovatelný produkt
Speciální zpracování prodlužuje životnost
 
Konstrukce: EFFE VLČKOVÁ

Je kočkařka a obalářka. Řemeslu se věnuje více než 10 let. Nápad, jak zpříjemnit kočkám i jejich majitelům život, byl přímým důsledkem lásky ke kočkám a klidnému domovu.
 
Design: DORI POSI

Je grafická designérka a fotografka. Zkrášlit unikátní škrabadla pro kočky bylo logickým vyústěním několikaletého přátelství a spolupráce obou autorek.
 foto-kontakty

Český EKO výrobek

Škrabadla GRIFF jsou vyrobena z vlnité lepenky, jež se ručně lepí k sobě v mnoha vrstvách a výsledkem speciálního zpracování je vysoká odolnost a dlouhá životnost výrobku. Vzhledem k použitému materiálu se jedná o 100% recyklovatelný produkt. Přidanou hodnotou je ekologické zpracování. Při technologii se používá nezávadné škrobové lepidlo, ekologické barvy a krycí papír s certifikátem FSC®.