Doprava zdarma a dárek navíc!

GRIFF Micimour XXL

1 hodnocení
GRIFF hračka ZDARMA
MM FS mica 6585
ZdarmaZdarma

Nejrobustnější GRIFF škrabadlo pro moderní kočky v oblíbeném designu Feng Shui. GRIFF škrabadlo Micimour XXL nabízí velký prostor pro škrábání i pro odpočinek. Svou váhou a konstrukcí zaručuje stabilitu i pohodlí a kočka si lépe zvykne na nový kousek nábytku. Můžete je po čase otočit a tak ještě prodloužíte jeho životnost. Sobě dopřejte minimální údržbu. Díky kvalitní pětivrstvé lepence, nevyškrábe kočka téměř žádný papír, který byste jinak museli denně uklízet.

ZDARMA přibalíme GRIFF kartonovou hračku.

ROZMĚRY:
š 530 x v 450 x h 400 mm

VÁHA:
9,5 kg

DOSTUPNÉ NA OBJEDNÁNÍ.
Dodání do 14 dnů.

POUŽITÉ MATERIÁLY:
Vlnitá lepenka
Krycí papír s certifikátem FSC
®
Nezávadné škrobové lepidlo
Ekologické barvy

4 390 Kč
Na objednávku

Český EKO výrobek

Škrabadla GRIFF jsou vyrobena z vlnité lepenky, jež se ručně lepí k sobě v mnoha vrstvách a výsledkem speciálního zpracování je vysoká odolnost a dlouhá životnost výrobku. Vzhledem k použitému materiálu se jedná o 100% recyklovatelný produkt. Přidanou hodnotou je ekologické zpracování. Při technologii zpracování se používá nezávadné škrobové lepidlo, ekologické barvy a krycí papír s certifikátem FSC®.

Světový design

Zařídili jste si svůj prostor útulně a originálně s respektem k vašim potřebám a jaksi se do něj nehodí prefabrikované škrabadlo? Vyzkoušejte produkty GRIFF! Čistý design respektuje současné trendy bydlení a snadno se kombinuje. Designové škrabadlo váš byt zharmonizuje a zároveň obohatí. Přitom není náročné na prostor a hodí se i do menších interiérů.

GRIFF škrabadla pro kočky pečují o zdravý vývoj drápků a poskytují vaší kočce pohodlí. Jistě oceníte, jak málo náročná jsou na prostor, přesto důsledně chrání váš nábytek i interiér. Speciální zpracování použitých materiálů a výběr vlnité lepenky zaručuje dlouhou životnost. Bez problémů je můžete používat i dva roky. To podle povahy vaší kočičky.

Vaši miláčci zapomenou na gauče i křesla a vrhnou se na GRIFF škrabadlo!

GRIFF škrabadla vyvíjíme a vyrábíme pečlivě, ručně, nápaditě a s láskou.
 
GRIFF škrabadla:
Pečují o zdravý vývoj drápků
Poskytují pohodlí vaší kočce
Chrání nábytek a interiér
Jsou nenáročná na prostor
100% Recyklovatelný produkt
Speciální zpracování prodlužuje životnost
 
Konstrukce: EFFE VLČKOVÁ

Je kočkařka a obalářka. Řemeslu se věnuje více než 10 let. Nápad, jak zpříjemnit kočkám i jejich majitelům život, byl přímým důsledkem lásky ke kočkám a klidnému domovu.
 
Design: DORI POSI

Je grafická designérka a fotografka. Zkrášlit unikátní škrabadla pro kočky bylo logickým vyústěním několikaletého přátelství a spolupráce obou autorek.
 foto-kontakty

Český EKO výrobek

Škrabadla GRIFF jsou vyrobena z vlnité lepenky, jež se ručně lepí k sobě v mnoha vrstvách a výsledkem speciálního zpracování je vysoká odolnost a dlouhá životnost výrobku. Vzhledem k použitému materiálu se jedná o 100% recyklovatelný produkt. Přidanou hodnotou je ekologické zpracování. Při technologii se používá nezávadné škrobové lepidlo, ekologické barvy a krycí papír s certifikátem FSC®.