Doprava zdarma a dárek navíc!

Luxusní péče GRIFF

group-kontakty

Kdo by neznal extravagantní kočičí duši? Chlupatá domácí společnice má od přírody svébytnou povahu, která je všem člověčím spolubydlícím důvěrně známá. Kočka se nespokojí jen tak s něčím. Vždyť kolikrát se stalo, že prošla okolo nového pelíšku s opovržlivým pohledem říkajícím: „Tu barvu snad nemyslíš vážně!“, nebo znuděně cvrnkla packou do nové hračky a člověk by přísahal, že zaslechl: „Příště mi laskavě kup něco s rolničkou“. Kočky jsou jednoduše osobité a originální a přesně takové vyžadují i vybavení a hračky. Tuto ideu následují škrabadla GRIFF, která jsou navržena a vyrobena plně v souladu s kočičí náturou. Na designových a současně velmi odolných škrabadlech se stává péče o drápky domácí šelmy luxusní kočičí manikúrou.

Český EKO výrobek

cesky-vyrobek 

Škrabadla GRIFF jsou vyrobena z vlnité lepenky, jež se ručně lepí k sobě v mnoha vrstvách a výsledkem speciálního zpracování je vysoká odolnost a dlouhá životnost výrobku. Vzhledem k použitému materiálu se jedná o 100% recyklovatelný produkt. Přidanou hodnotou je ekologické zpracování. Při technologii se používá nezávadné škrobové lepidlo, ekologické barvy a krycí papír s certifikátem FSC®

Světový design
Zařídili jste si svůj prostor útulně a originálně s respektem k vašim potřebám a jaksi se do něj nehodí prefabrikované škrabadlo? Vyzkoušejte produkty GRIFF! Čistý design respektuje současné trendy bydlení a snadno se kombinuje. Šrabadlo s vhodným designem váš byt harmonizuje a zároveň obohatí. Přitom není náročné na prostor a hodí se i do menších interiérů.

Doplňkové produkty
Pro chvíle hry jsou určeny hračky z recyklovaných bavlněných látek různých vzorů, které jsou provoněny sušeným kozlíkem lékařským. Aromatická bylina působí na kočky stimulačně s euforizujícím efektem. Kozlík je v nabídce rovněž v praktickém balení s rozprašovačem. Není návykový ani škodlivý a kočky si s ním užijí spoustu legrace. 

Teď už zbývá jediné. S napětím očekávat, co řekne „GRIFF nákupu“ vaše kočka!

 facebook GRIFF   instagramGRIFF