Doprava zdarma a dárek navíc!

GRIFF Tunel OUTLET

Neohodnoceno

Oblíbený tip GRIFF škrabadla. Jediný kousek v kategorii OUTLET. Nevhodný pro hladké podlahy (nerovnosti při slepení). Na koberci ale, udělá stejně dobrou službu, jako ostatní GRIFF škrabadla.

Není možný výběr z variant. 

 

ROZMĚRY: š 380 x v 290 x h 320 mm

VÁHA: 2,4 kg

DODÁNÍ: 3 – 4 dny

POUŽITÉ MATERIÁLY:
Vlnitá lepenka s certifikátem FSC®
Nezávadné škrobové lepidlo
Ekologické barvy

990 Kč
Skladem

GRIFF škrabadla pro kočky pečují o zdravý vývoj drápků a poskytují vaší kočce pohodlí. Jistě oceníte, jak málo náročná jsou na prostor, přesto důsledně chrání váš nábytek i interiér. Speciální zpracování použitých materiálů a výběr vlnité lepenky zaručuje dlouhou životnost. Bez problémů je můžete používat i dva roky. To podle povahy vaší kočičky.

Vaši miláčci zapomenou na gauče i křesla a vrhnou se na GRIFF škrabadlo!

Český EKO výrobek

Škrabadla GRIFF jsou vyrobena z vlnité lepenky, jež se ručně lepí k sobě v mnoha vrstvách a výsledkem speciálního zpracování je vysoká odolnost a dlouhá životnost výrobku. Vzhledem k použitému materiálu se jedná o 100% recyklovatelný produkt. Přidanou hodnotou je ekologické zpracování. Při technologii se používá nezávadné škrobové lepidlo, ekologické barvy a krycí papír s certifikátem FSC®. 

Inspirace Ajna Anahata: Kočičí čakry

Podpořte kočičí i svou intuici a učte se od nich schopnosti přijímat i dávat lásku. U koček jsou vnímány minimálně dvě ze sedmi základních čaker. Čakra třetího oka Ajna (Adžna) a čakra srdeční Anahata. Kočky také patří mezi zvířata, která vyhledávají geopatogenní zóny a některé další „těžké“ energie.

Těmto poznatkům jsme se věnovali při přípravě dalšího z GRIFF designů: Ajna Anahata, který můžete vybírat na našem e-shopu. Připravte svým kočkám přijemné prostředí, které vyzařuje harmonii a přátelství.

GRIFF škrabadla vyvíjíme a vyrábíme pečlivě, ručně, nápaditě a s láskou.
 
GRIFF škrabadla:
Pečují o zdravý vývoj drápků
Poskytují pohodlí vaší kočce
Chrání nábytek a interiér
Jsou nenáročná na prostor
100% Recyklovatelný produkt
Speciální zpracování prodlužuje životnost
 
Konstrukce: EFFE VLČKOVÁ

Je kočkařka a obalářka. Řemeslu se věnuje více než 10 let. Nápad, jak zpříjemnit kočkám i jejich majitelům život, byl přímým důsledkem lásky ke kočkám a klidnému domovu.
 
Design: DORI POSI

Je grafická designérka a fotografka. Zkrášlit unikátní škrabadla pro kočky bylo logickým vyústěním několikaletého přátelství a spolupráce obou autorek.
 foto-kontakty

Český EKO výrobek

Škrabadla GRIFF jsou vyrobena z vlnité lepenky, jež se ručně lepí k sobě v mnoha vrstvách a výsledkem speciálního zpracování je vysoká odolnost a dlouhá životnost výrobku. Vzhledem k použitému materiálu se jedná o 100% recyklovatelný produkt. Přidanou hodnotou je ekologické zpracování. Při technologii se používá nezávadné škrobové lepidlo, ekologické barvy a krycí papír s certifikátem FSC®.